HUGO BOSS THE SCENT FOR HIM EDT RINKINYS VYRAMS Padidinti

HUGO BOSS THE SCENT FOR HIM EDT RINKINYS VYRAMS

3614226789280

Nauja prekė

Hugo Boss The Scent For Him EDT kvepalų rinkinys vyrams.

RInkinį sudaro:
100ml EDT Kvepalai
75ml Dezodorantas
50ml Dušo želė

Puiki dovana!
 

59,99 €

Nėra sandėlyje

 • Boss.The Scent. EDT

  Prieskonių/aromatinis/odos kvapas vyrams

  Tualetinio vandens „Boss. The Scent.” aromatas atgaivina pojūčius

   

  Mūsų postmoderniame pasaulyje sugundyti tapo pernelyg lengva – vaizdinėmis priemonėmis tai galima pasiekti akimirksniu be jokių pastangų.

  Mados namai Hugo Boss propaguoja kitokį gundymo būdą. Šis lėtas būdas gundyti pasitelkus ramybę ir laukimą – tai menas suderinti pasitikėjimą savimi ir nerūpestingumą. Tai meistriška visų pojūčių orkestruotė, paremta žinojimu, ko iš tiesų nori moterys. Toks gundymas trunka ilgai ir lengvai nepasimiršta.

  Kvepalais Boss besikvėpinantis vyras geba gundyti nepakartojamu būdu. Jis žino, kad šnabždesys gali būti garsesnis už šauksmą. Jo gundymas lėtas, aistringas, rafinuotas – tai potyris, kuriuo norisi mėgautis vėl ir vėl; potyris, sužadinantis ne vieną, bet visus penkis pojūčius.

  Tualetinis vanduo The Scent atskleidžia kitus šio vyro asmenybės aspektus – pabrėžia jo asmeninius, o ne profesinius laimėjimus. Tai vyras, kurio sėkmė visada gundo. Tai byloja jo elgesys, jo kostiumo pasiuvimas ir pasitikėjimu savimi paremtas jo žavesys.

  Naujas aromatas išryškina visas šias savybes – pabrėždamas jo išskirtinį gebėjimą gundyti jis leidžia geriau pažinti jo emocinį intelektą

   

  Aromato kompozicija

  Kvepalų Boss kūrėjai mano, kad pagunda turi užvaldyti mintis ir palikti ilgai neišnykstančią žymę.

  Taip veikiantys kvepalai yra unikalūs. Tualetinis vanduo Boss The Scent turi ypatingą sudedamąją dalį iš Afrikos – afrodiziako savybių turinčių augalų Oncoba spinosa vaisių, kurių kvapas primena pasifloras bei romą ir asocijuojasi su stipriais jausmais – nenumaldomais troškimais ir neišdildomais atsiminimais. Šių kvepalų aromatas, kurio pagrindą sudaro vyriškas odos kvapas, yra paveikus, originalus ir nepamirštamas.

  Iš pradžių plūsteli kerintį pirmąjį įspūdį paliekantis imbierų aromatas. Po to apgaubia geismą žadinantis Oncoba spinosa vaisių ir levandų dvelksmo šydas. Galiausiai pasklinda pavergiantį vyriškumą spinduliuojantis stiprus ir ilgai neišblėstantis poliruotos odos kvapas.

  Be abejo, pagrindinė sudedamoji kvepalų aromato kompozicijos dalis – tai jais pasikvėpinęs vyras, kurio gundantis žavesys palieka neišdildomą įspūdį.

  Sidabro spalvos narve „įkalinti” gintaro spalvos kvepalai tarsi laukia, kol bus išlaisvinta jų gundymo galia.

  Reklamos veidas

  Kvepalų Boss The Scent reklamos veidu tapo kerintis Holivudo aktorius Theo Jamesas, sukūręs vieną pagrindinių vaidmenų populiariame mokslinės fantastikos seriale „Divergentė“ ir sužibėjęs televizijos seriale „Dautono abatija“.

  Theo Jamesas atskleidžia gundančią kvepalų Boss herojaus pusę – natūralaus savo žavesio suvokimo teikiamą pasitikėjimą savo išvaizda.

  „Man didelė garbė reprezentuoti mados namų Hugo Boss kvepalus – būti naujausios jų kvepalų reklamos kampanijos ambasadoriumi. Seniai žaviuosi prekių ženklo Boss kvepalais dėl tobulos klasikos ir šiuolaikiškumo pusiausvyros. Nauja reklamos kampanija perteikia šio prekių ženklo dvasią ir atspindi mano paties skonį bei išties unikalių kvepalų pomėgį.”

  Theo Jamesas, kvepalų Boss The Scent ambasadorius

  „Mums malonu priimti Theo Jamesą į prekių ženklo Boss šeimą kaip mūsų prabangiausių ir labiausiai gundančio aromato kvepalų Boss The Scent ambasadorių. Dėl pasitikėjimo savimi ir ypatingo žavesio Theo idealiai tinka šiandienei mūsų pagundos vizijai reprezentuoti. Jo savitas stilius ir požiūris perteikia išskirtinį prekių ženklo Boss rafinuotumą, ir mes džiaugiamės galėdami su juo bendradarbiauti.”

  Gerdas von Podewilsas, kompanijos „Hugo Boss” vyresnysis viceprezidentas

   

  Reklamos kampanija

  Kvepalų Boss The Scent reklamos klipą režisavo garsus amerikiečių režisierius, scenaristas ir prodiuseris Darrenas Aronofsky’s, kurį išgarsino filmai „Requiem svajonei”, „Juodoji gulbė” ir„Nojus”.Tai hipnotizuojantis kūrinys, nufilmuotas pasitelkus šiltą gintaro spalvos apšvietimą, – odė odai, aromatui ir gundymui.

  Garsių mados fotografų Merto Alaso ir Marcuso Piggott’o sukurta spaudos reklama perteikia lėto gundymo meną.

7 kitos prekės toje pačioje kategorijoje